Apache
| Apache a întrebat:

Prima oara ati cerut comics. si s-a ales prafu de ea ...acum, daca ati putea alege inca o categorie cum s-ar numi si de ce?

11 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

1)intrebari pentru frustrati-pentru ca am vazut tot mai multe intrebari gen „cum ma pot sinucide?"(uat da fac?)
2)biberonisti-pentru biberonisti,(se intelege)
3)intrebari idioate-idem @Comy
4)intrebari de p! 7z! po@nc@h (oh, doamne, greu e sa scrii asa.)-gen „de ce lume@ ziche ca sunt p! 7z! po@nc@h? d@u fund! 7@ :X:X:X" (omg.asta a fost si mai greu!)
5)intrebari pentru neinformati-ex: „pot sa raman insarcinata daca ma pup cu un baiat? fundita!"

| PinguinuL a răspuns:

Just comics/no bullshit
numai comicuri nu un t/a mai mic straight face

| LoL a răspuns:

EvilBite eu am 12 ani waiting si nu's o mucoasa...nu-i asa ma frends puppy dog eyes?

| Comy a răspuns:

Intrebari din plictiseala

Aici sa fie puse toate intrebarile gen "ce culoare are nasul bunicii mele";"cati ani am?" etc.

| Ciufuliciii a răspuns:

Anti-idioti cu intrebari stupide.Cred ca majoritatea vor asta.happy

| BlackVeil a răspuns:

Categoria Trolling

| TraficantaDePufuletzi a răspuns:

Hei,EvilBite,eu am 11 ani, si sa recunoastem, eu cel putin nu pun intrebari gen:ce culoare are puta mea? Asa ca...

| pwp a răspuns:

Actori & actrite
Cantareti/e

| lunarwolf a răspuns:

- Întrebari gen bălării (pe-aici să stea toți cretinii care nu au treabă și ne plictisesc cu întrebari stupide).
- Fani Bieber fără ocupație (prietenii știu de ce).
- Pentru copiii între 7 și 12 ani (pentru că de la un timp, TPU e populat de mucoși).

Asta aș vrea! Și mă arunc în lac dacă nu primesc ce vreau.

| Yep a răspuns:

Justin Bieber.

Cred ca nu mai treuie sa adaug de ce...

| Ade a răspuns:

Intrebari idioate...Sa se puna toate intrebarile idioate si noi sa radem de ele!