| DeDeChazLee a întrebat:

Primeste funda cel care spune o poveste de groaza care vi s-a intamplat voua si sa fie unpic amuzanta dar nu e musai.

3 răspunsuri:
| ăăăă a răspuns:

Intr-o zi, ploua.si dintr-o data. dintr-o data. dintr-o data. a picat netu' crying
sper ca te-am speriat rolling on the floor)))))

| NimeniCelebru a răspuns:

Deci...:
-Eram intr-o zi in casa. M-am dus pana in alta camera. A trebuit sa o i-au pe hol. Dupa ce am iesit din acea camera, am gasit lumina aprinsa pe hol.Eu nu atinsesem intrerupatorul.Am ramas incremenita. A falfait becul cateva secunde, dupa care s-a ars.Nu o sa uit niciodata acea intamplare.
-Dormeam...si deodata am auzit bataturi in usa.Am strigat "Cine este?", dar nu a raspuns nimeni. Dupa cateva momente s-a oprit.
-Uneori am impresia ca cineva e in spatele meu si ma urmareste.
Atat!
Pupici dulci, dulci:*:*
Fundaaa?

| gabitza_4576 a răspuns:

Erau 2 blonde care mergeau in fiecare seara si se intorceau de la discoteca la ora 12 fix si intr-o seara in timp ce se intorceau de la discoteca vine o femeie si zice : buna sunt maria de la azilul de batrani Las Vegas si ma intrebam daca nu vreti da donati niste bani pentru renoirea sptalului si fetele au zis nu a 2 zi la fel si a 3 zi fetele nu s-au mai dus la discoteca si s-a dus la azil sa vada cine e femeia asta maria. se duk ele intreaba : aveti aici la azil o femeie maria? daa am avut dar a murit fetele socate asteapta pana la 12 si a venit maria fetele au invitat-o si au intrebat-o ati avut sot? da am avut dar a murit a facut un soc ca l-a speriat fimiu` laughing si baiatul? a murit in accident de masina si dumneavoastra nu sunte-ti moarta? ba da sunt big grinbig grin dar trebuie sa o spui pe intunerik si infricosator la sfwinking