| anonim_4396 a întrebat:

Primul meu comic.http://i.imgur.com/ysl7k.png
Ce parere aveti?
P. s. pastrati injuraturile si criticile rautacioase pentru voi.

13 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

E interesant ca nu te-ai pus si pe tine acolo!
din categoria : pustani plictisiti care fac comicuri de 2 lei, pe subiecte care se repeta de 5 ori pe minut, si care i-au siteul asta idiot prea in serios!

| AikkoxD a răspuns:

Mai terminati dracului cu "primul meu comic nu stiu ce"; "stiu ca e naspa" si chestii d'astea. NU NE INTERESEAZA. Exista categoria comics, duceti-va acolo! Lasati-ne in pace ca deja TPU a luat-o in jos rau de tot! Pe mine ma doare fix in cot daca imi raportati intrebarea. Chiar m-am saturat sa vad la fiecare 5 minute " primul meu comic, va place? "

*dupa 5 minute* Gata, m-am calmat.

| Polaris a răspuns:

Ce ai, mă, cu @harciog?

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

De acord cu Aikko10 si Apache.

| Mihaelaa98 a răspuns:

Pentru inceput e bine laughing

| sabilopod a răspuns:

Te rugam, pentru binele omenirii, treci la comics! http://i.imgur.com/x6Mbr.jpg

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Lasa`te

| LolNope a răspuns:

Mai e un tip de enervanti:

Cei care fac comicuri naspa, care nu stiu diferenta dintre T/A si Comics si care fac intrebari despre cum era T/A inainte, cand nici macar nu stiu cum era.

| ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD a răspuns:

Scuze dar "anumar"?raised eyebrows
big grin

| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Nu e prea comic sad da e frumos laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai vrea sa pui tu intrebari de calitatea celor lui harciog.

E patetic.

| clautzuuboy20 a răspuns:

Lol nu mai pot de ras rolling on the floor

| OmG_2943 a răspuns:

E misto
da fa-le mai amuzante