| monymonika a întrebat:

Primul meu coooomiiiiic!
(e foaaaarte naspa, stiu:(() dar macar am incercat:-J

http://i.imgur.com/lHDtr.png

Răspuns Câştigător
| TheHoRror a răspuns:

Dar...e chiar fain, bravo!

22 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ba.da voi chiar nu aveti umor?
...hai ca nu imi pasa grafica...dar cine dracu rade la asa ceva?

| αηηα a răspuns:

L-ai desenat cu picioru` stang?
Si nici macar nu se intelege ce scrie...

| Mişaaa a răspuns:

Dacă vrei să te pupe în cur cineva pentru funda, du-te la Comics.

| EvangelineDS a răspuns:

Nu inteleg nik

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

1.Nu inteleg ce ai scris.
2. Pisica mea oarba deseneaza mai fain.
3.Lasa-te.

| Mihaelaa98 a răspuns:

Pentru inceput e binewinkingSucces in continuarewinking

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Sa zicem...

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Uite.n`am sa iti zic direct pentru ca nu vreau sa te ranesc.LASA`TE!

| Ingerash a răspuns:

Lasa-te

| ISaidHelloToMe a răspuns:

@soopergirl Draga, daca ti-ai dat seama, de ce l-ai mai pus?

| SociallyDepressed a răspuns:

Nu m-am prins

| Rapture a răspuns:

Daca tot e atat de nasol de ce mama dracului il mai postezi?!?!?!? *intrebare cu majuscule* Doamne, cedez psihic.DA'LE MINTE!

| BiaSiAtat a răspuns:

Scrie si tu mai frumos! Ce naiba.am ajuns sa fim analfabeti si acum nu mai reusim (Noi romanii ) sa facem o prapadita de grafica...
P.S>: Te ling si eu daca mai ai curajul sa publici asa ceva.Inteles?

| cristianorudi7 a răspuns:

Da ma rog si sora-mea putea sa il faca mai reusit

| nopenopenopenoope a răspuns:

@soopergirl sa stii ca ar trebui sa te uiti la comicurile facute de: PinguinuL,DICKen, blackangel [nu am pus semnele], Cretaker, Loome si multi altii...asa ca iti spun cu cel mai mare drag nu am inteles nici o iota, daca le faci in paint apasa pe acel "A" ca sa scrii
Get a life dude

| monymonika explică:

crying...fratee, de ce va bateti joc? poate ca nu este prea reusit, dar totusi... eu nu sunt picasso

| monymonika explică:

De parca tu, apache, xXblAcKaNgeLXx si cristianorudi7 si nu numai ati putea sa faceti mai frumoase
nu va mai dati mari! faceti si voi cate unu sa vad daca rad la el sau daca vomit

| Assassins a răspuns:

E destul de reusit pentru inceput.Cum l-ai facut ca vreau si eu sa fac. Dami un mesaj unde sa fac si eu comic. Apropo nu o mai criticati ca e la inceput cui ii iese din prima la cineva un comic exclenet? Oricum vad ca va trebuie ochelari cum sa nu intelegeti ce a scris? Eu cum de inteleg?

| Kittynika a răspuns:

Intradevar e super naspa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e naspa.

E oribil, oribil, oribiiiiil!

| MicutzaDragutza a răspuns:

Asta e un comic? Dar, eu am crezut ca e ceva amuzant, nu asta. OOhhH! Nu! De ce oare.Hei si DyDyXD cum ai facut aceea fata galbena sa clipeasca?

Întrebări recente