| VisezInNonCulori a întrebat:

Prin cate miscari bagi un elefant in frigider? >: funda?

Răspuns Câştigător
| Elena321 a răspuns:

Deschizi usa frigiderului, bagi elefantul si apoi inchizi usa!;) funda?
Si plz da click: http://www.starszone.eu/membrii.php?id=2219 :-*

9 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Prin niciuna. Nu incape acolo pocitania aia! Dar daca il ingheti, poate tragi cu tunul unui tanc in el, il faci bucatele si apoi il bagi numaidecat in frigider.
Daca e unul mic de jucarie, din 3 miscari, evident.

| Locaa a răspuns:

Prin 3 miscari:1 deschizi usa, 2 bagi elefantul 3.inchizi usalaughing

| sincer a răspuns:

3 miscari:
1 - deschizi usa frigiderului
2 - bagi elefantul
3 - inchizi usa frigiderului

| IronHere a răspuns:

0! In frigider nu incape un elefant!happy

| rex_2081 a răspuns:

Dac-as avea un frigider atat de mare cat sa incapa un elefant as baga criza financiara in el, nu elefantul saracul ca nu mi-a facut nimic.

| AlinSUNT a răspuns:

Prin2 (funta)

| EUSIATIT a răspuns:

Pai baga l tu in frigider si mi ne spui si noua
3 miscari deschizi usa bagi elefantul inchizi usa ok hai funda

| obarbiebruneta a răspuns:

Pai poti baga un elefant in frigider?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.deschizi usa 2.bagi elefantul 3 inchizi usa