| BOOBZen a întrebat:

Priviti reclama de parfum a lui JB! Asta il face sa para mai gay, daca vrea sa fie baiat adevarat nu trebuia sa faca asta:
http://www.youtube.com/watch?v=m_PXszrG1mI
Un parfum de fete! Nu stiu ce ziceti voi, dar eu mor de ras :))

10 răspunsuri:
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

@SD si daca apare in camera ce o sa le faca? Sa le traga de tate doar ca mai mult nu poate ca nu are cu ce tongue

| BlackVeil a răspuns:

Si-a descoperit latura feminina...(cea masculina s-a inecat in parfum)

| totGumã a răspuns:

Sunt dezamagita, eram entuziasmata sa dau click pe link crezand ca e o reclama la JB http://www.vanzari-bauturi.ro/wp-content/uploads/2010/03/jb.jpg,dar...:(

| TraficantaDePufarine a răspuns:

laughing Cred că fanele lui sigur vor cumpăra parfumul, pentru că la fel cum e şi în reclamă... după ce fata în rochie (ca să nu confundaţi cu jb) se dă cu acel parfum apare jb. Aşa că succes feteleor şi băieţilor care sunteţi fanii lui budă! Un sfat: Dacă vă daţi cu o tonă de parfum ca acela şi apoi vă aruncaţi de la balcon o să apară budă ca să vă pupe.hee hee

| SociallyDepressed a răspuns:

Şi acum biberonistele o să cumpere parfumul în speranţa că dacă se dau cu el, Justin o să apară le ele în cameră exact ca în video.

| mfbluu a răspuns:

Ce-i asta ma ca n-am inteles nimic. decat ca JB are pofta de sex...ar lua`o paia la o tura =]]]]]]

| ombladon a răspuns:

Ati vazut comentariul de la ' Top Comments'..."the Canadian version of Peter Pan!" ce tare laughinglaughing

| zzzzz a răspuns:

Hmm...hai sa analizam. Un gay prefera baietii, nu fetele. Asadar, nivelul "gay" nu s-a schimbat.

| UrsulinăPolară a răspuns:

Io zic ca e mai mult de plans

| KaRioKa a răspuns:

Aoleuu.frate asta se crede fata.dal in colo de cacacios!