| DoamnaBieber a întrebat:

Profilul celui mai frumos baiat din lume :X:X http://twitter.com/#!/justinbieber, are fani destui, aproape o intrece pe lady gaga http://twitter.com/#!/ladygaga

13 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Bine ...hai sa clarificam ceva ca devii enervant!
stiu ca esti un troll care crede ca face panarama...dar crede-ma ca pari si mai prost asa decat, daca chiar erai un fan disperat! :.dar tu, si inca unul justinbieber nu mai stiu cum se vede de la o posta ca faceti troll (unul idiot )
...pana la urma nu ma lasa constinta sa stiu ca sunteti asa de prosti incat sa va injure toata lumea si voi tot sa stati pe t/a! in continuare de parca nimic nu s-a intamplat ...parerea mea.

| Musique a răspuns:

"Sorry, that page doesn’t exist!"
la ce te astepti de la un cacatel ca asta,se vede cine`i om adevarat, si cine fan (puu, bata-va ginionul)

| PastilăBă a răspuns:

Aroape!
Ceea ce nu prea cred!

| FucktheSystem a răspuns:

He he he nici macar nu merge link-ul.
Și uite și o surpriză, profilul celui mai prost copil din lume : http://www.tpu.ro/utilizator/cnbj

| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

Il iubesc pe cel care mi-a dat inteligent!

| Ade a răspuns:

Draga, imi spune ca profilul nu exista.

| VecinaDeLa3 a răspuns:

laughing.mrsBieber.ej nebuna? lol, si twitteru' s-a speriat de el."Sorry, that page doesn’t exist!"

| Rebeca2911 a răspuns:

Si ce propui? yawn
Nu te-ai prins ca nu ne intereseaza? happy

| SuntUnCartof a răspuns:

Ewwwwww
trebuie sa mori :))

| SheCanFlyy a răspuns:

Duteee si impuscateee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta este intrebare? laughing rolling on the floor

Întrebări recente