| anonim_4396 a întrebat:

Ramane cineva corijent anul acesta?
Invatati bine? ce medii sau note aveti?

Răspuns Câştigător
| Ekkaterinna a răspuns:

Nu am sanse.Si nici nu vreau sa am laughing. Am media 10 la toate materiilehappy

10 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Nu am ramas corigenta niciodata si nici nu voi ramane! am note destul de bune insa sper ca semestrul asta sa maresc putin mediile la engleza si istorie(am avut 9 pe primul'...acum vreau 10) in rest am numai 10 la toate!

| Aero a răspuns:

*corigent, dahappy am ramas eu niciodatalaughing

| Razvan a răspuns:

Inca nu am ajuns la performanta de a ajunge la olimpiada din toamnahee hee
Invat bine.Nu suficient dar bine.Mai greu cu matematica nu prea se urneste din loc dar insist.Mai mult de 8 nu voi avea niciodata la matelaughing

| Ea12345 a răspuns:

Eu, nu vreau sa ma laud, dar pe semestrul I am avut medii numai de 10 big grin
Doamne ajuta si semetrul acesta!

daniela
| daniela a răspuns:

Am terminat de mult si sincer ma bucur ca am scapat de corvoada asta

| love44katyp a răspuns:

9. 70 :d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

10 in caphee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai sper sa nuraman corigenta...pe semestrul I am avut mai mici notele la romana si la geografie dar nu puteam sa raman gorijenta pentru ca aveam 8 edeci pana la 4 mai era...happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai sper sa nuraman corigenta...pe semestrul I am avut mai mici notele la romana si la geografie dar nu puteam sa raman gorijenta pentru ca aveam 8 edeci pana la 4 mai era...happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

9. 93, din cauza geografiei!

Întrebări recente