| anonim_4396 a întrebat:

REPEDE! ce sa fac in ultimele secunde din vara? ceva ingenios funda etc ca nu mai am timp...

10 răspunsuri:
| Șâret a răspuns:

...şi s-a dus şi vara asta...

| CautNume a răspuns:

Stiu ca e stupid si ca nu am pus la categoria bunalaughingdar ma plictisesclaughing

| CautNume a răspuns:

Si sunt si mai plictisita acum ca e toamna

| CautNume a răspuns:

Cristy laughingcrezi ca un raspuns se sterge de pe sit doar IN CAZ ca raportez eu?

| CautNume a răspuns:

PufuleţiCuCaramel nu vezi cand e pus primul raspuns?

| Cosmin3D a răspuns:

Te uiti pâ pereti, asa cum fac eu;) http://www.myfacewhen.com/407/

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

Repede! fa o laba...

| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

S-a dus vara, dudă!
E întâi septembrie.

| RфZaημtzα a răspuns:

Sa strigi:''Vara,vara nu pleca! Vino iar la noi,da, da! Eu ti-am scris acest mesaj mai tarziu, deja suntem in Septembrie.

| RANGE a răspuns:

Eu am incercat sa te ajut repede cu un raspuns cu ce as face eu in ultimele secunde si u mai raportat cu continut obscen