| RockaruL a răspuns:

Ieee,poneiuţi!
*îşi revine*
Ce că*at!

| FucktheSystem a răspuns:

Rezist și o zi uitându-mă la @poneiultroian strâmbându-se, doar mâncare să am.

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Are 131 de like:o.Ce creaturi mistice au putut sa dea like?!

| Renamon explică (pentru SuperNovaaaaa):

Cine stie?

| SuperNovaaaaa a răspuns (pentru Renamon):

Eu stiusmug

| AnneBre a răspuns:

Sunt la 2.30 si nu mai suport! at wits' end

| carminaburana43 a răspuns:

Eu sincer nu as rezista 10 minute.As ride de m-as rostogoli.Nu as fi buna de paza nicaieri.Sunt una careia nu-i trebuie mult sa rida in hohote.

| Downfall a răspuns:

Tocmai mi-am pierdut 1 minut din viata ca sa intru pe intrebarea ta, sa deschid link-ul si sa vad despre ce e vorba...

| yomisam a răspuns:

Nu,pfff rolling on the floor))

| bogdan324 a răspuns (pentru yomisam):

Stiu,eu cand am auzit prima secunda era sa mananc 100 de lamai super acre doar sa nu mai aud prostia aia

| xMary a răspuns:

Ce taree! M-am uitat de 10 ori pe rand asta inseamna 10x10...
*aduce calculatorul*
100 de minute :O
PS: @BiscuiteDeCiocolata eu am dat like. xD

| SuperNovaaaaa a răspuns (pentru xMary):

Lol

| xMary a răspuns (pentru SuperNovaaaaa):

Stii ca glumeam nu? xD