| CannbalCorpse a întrebat:

Rezistaţi 9 minute şi 37 secunde?
http://www.youtube.com/watch?v=7rzdvzH7fmo&feature=relat ed!
:-?

Răspuns Câştigător
| Pufoshenialuwpisicilechele a răspuns:

Cand am ajuns la sfarsit mi s-a parut ca tipu din imagine are alta fatastraight face

11 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Scuze dulceaţă, dar nu-mi închid muzica mea, pentru. tâmpenia aia.

| MoonLight a răspuns:

Aia zice "yeah"?straight face rolling on the floor))
majuscule

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Cu boxele stinse desigur^.^

| Downfall a răspuns:

Nu, scuze dar nu rezist atat...a trecut 1 minut si deja am dureri de cap...

| Loveis4free a răspuns:

Am rezistat 9 sec

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Mi`e rau. dupa 10 secunde.mai bine ma duc si ma uit la filme horrorlaughing

| Captive a răspuns:

Of course!

...Not!
P.S.Am rezistat 3min si 5 secundehee hee

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| CrazyKitty a răspuns:

Am rezistat 10 minute cu boxele la maxim

| Pufoshenialuwpisicilechele a răspuns (pentru CrazyKitty):

Cand am vazut avataru`l tau am inceput s afac si eu ca pisica aiahee hee

| Redbulă a răspuns:

Ye yeyeyeyeyeyeye mami nu ma batea dar am vomitat pe mocheta :-& Chiar daca's un anger am si eu mama! Amin