| Miruna_8819 a întrebat:

Roboti e o prostie si nu stiu de ce va place ca eu nu intelege nimic din ce scrie acolo plus ca sunt urati

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru asta, am altă pastilă! Auzi conservă imbecilă de f*oci legată la *** cu măta ce eşti, dacă ţie nu îţi plac, nu înseamna că nimănui nu ar trebui să le placă. Nu ai umor. straight face
Mie mi se par chiar ok. Sunt chiar simpatici şi pe de altă parte, sunt 896487621942658419467 persoane carora le plac.

Aşa că ţine.ţi părerile pentru tinewinking!

19 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Nici eu nu intelege nimic din ce ai zis tu acolo

| Bya132 a răspuns:

Să te văd eu pe tine desenând un robot frumos.

| Musique a răspuns:

Mai uiata`te o data, sincaodata, si iar... pana da Sfanta Fecioara sa le intelegi

| PastilăBă a răspuns:

Marş măăă!

| Gumã a răspuns:

Fiecare cu parerea lui/ei :d

| bombănucleară a răspuns:

Fiecare cu guma lui.

| andrei62 a răspuns:

Sa sugi o ceapa tongue

Răspuns utilizator avertizat
| mAtaaIsAPiTziFrOmDaaClubb a răspuns:

Asta e disperata de rebeca black si care nu stia ce-i "secsu"laughinglaughing
ce sa mai? nu-i dau nici 9 anilaughing
@karmenkarmenutza si tu cu șăcsuu taulaughinglaughing

| mAtaaIsAPiTziFrOmDaaClubb a răspuns:

Care mortii matii mi-ati dat stupid?waiting
*se asteapta la mai multe voturi de stupid*

| AndreeaCristina96 a răspuns:

Miruna,miruna eu iti instalez un webcam si tu numai te dezbraci.totuipe iunternet, numai pe internetlaughing

| Xpert2000 a răspuns:

Ti-aș imprumuta un neuron de mie teama ca ajung ca tine...

| dodo13_3589 a răspuns:

Mai fata mie mi se par geniali dar fiecare cu parerea lui si chiar nu-mi place sa se pirateze asmenea episoade de la ei si sincer mai stiu eu CATEVA CURVE CARE CRED ASTA

| dodo13_3589 a răspuns:

Nu e adevarat si sa thii ca spui prostii is genial da na-i ce swa ceri la una ca tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostie-i găurica aia a ta dintre craci. Asta dacă o ai...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaa dăăăă. tongue sunt briliantiiiiii; x!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, de-aia nu poti posta ceva coerent pe site... Findca esti planta! Lui FOCA nu-i plac legumele!

| Danielangelo a răspuns:

Mata-i urata

| Miruna_8819 explică:

Haidethi maah.mi-am spus doar parereeea.nufiti raii

Întrebări recente