| JasonMcCann a întrebat:

RObotzii au un anumit program la care apar? (oră şi zi din săptămână)

13 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Da... 8-a zi din săptămană la ora -00.01

| Musique a răspuns:

Nu vizionez-> Nu stiu!

| Autumnfeelings a răspuns:

Si legatura cu T/A este...

| JasonMcCann explică (pentru Autumnfeelings):

Buna! Eu nu sunt expert in categorii ca si voi. Dar ma gandeam ca RObotzii, fiind amuzanti, se potriveste intrebarea la aceasta categorie.

| ɔɐıɔ a răspuns (pentru JasonMcCann):

Robotzi amuzanti? Bitch please...

| Autumnfeelings a răspuns (pentru JasonMcCann):

Uni dintre cei de la T/A nu se uita la robotii. Puteai sa o postezi la Timp Liber ori Conversatii

| Polaris a răspuns (pentru ɔɐıɔ):

MiEZ și 3lăr for the win.

| ɔɐıɔ a răspuns (pentru Polaris):

Fratele meu de mult pierdut, unde ai fost?

| Polaris a răspuns (pentru ɔɐıɔ):

În ghenă.

| FartsMaker a răspuns:

De obicei vineri dimineata

| KiraVonHell a răspuns:

Da apar joia de la ora 00:00 uneori si vinerea dimineata uite un link http://creativemonkeyz.com/ acesta este saitul lor.

papa.

| AllexutzaMeOriginalOfficial a răspuns:

Da! Apar in fiecare Joi a saptamanii (Uneori iau vacanta sau apar Goodies Pack care trebuie downloadate si contin tonuri, imagini si video) si apar laora 24:00 uneori si mai tarziu...Chiar Vineri dimineata s-a intamplat odata sa apara...

| TheLostAir a răspuns:

Da! Joi noaptea ora 12:00, in fiecare saptamana