| anonim_4396 a întrebat:

ROMANUL DRAGOSTE IMPOSIBILA
Partea intai : Capitolul 2

In Palatul Finettistilor tocmai se organiza o petrecere, in cinstea Reginei Queen. Peste tot puteai vedea prajituri cu Finetti, fursecuri cu Finetti, mancare cu Finetti, inghetata cu Finetti, suc, tot cu aroma de Finetti. Totul era cu Finetti.
Tot Regatul Finetti era acolo si lucrurile mergeau minunat, pana cand... Veru intra speriata in sala palatului si striga speriata:
-Nutellistii, ne ataca! Sunt la 5 finemetri distanta de castel!
Atunci toti s-au speriat si au inceput sa alerge de colo-colo.
-Bless, pregateste armata! (striga Queen.).

Peste cateva minute, Armata Finetti iese din castel, cu Regina Queen in fata.
-Expert, Joker, voi o sa dati semnalul! Exceel, Speed, Ashadow, voi atacati primii, cu mine! In rest, toata lumea la posturi!
Razboiul incepuse. Peste tot gaseai cutii de Nutella sau Finetti. Erau 10000 de Nutellisti contra 500 de Finettisti, deoarece, ce-i drept, in 3 minute nu poti sa aduni mai mult de 500 de persoane, si totusi, dupa o ora, ramasesera 357 de Finettisti si vreo 60-70 Nutellisti.
Joker a spulberat vreo 25 cu tunul, Queen 13, cu sabia, exceel 20, cu palosul, iar Ashadow i-a omorat pe restul cu mainile goale. Expert conducea Armata Finetti inapoi spre palat.
Asta era o dovada ca Finetti era mult mai puternica decat Nutella. Finettistii au pierdut 143 de oameni, iar Nutellistii au ramas fara armata.
Eroii s-au intors la petrecere, incercand sa uite incidentul.
Va urma...

21 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

De ce nu te oprești? Ocupi spațiu degeaba.

| anonim_4396 explică (pentru Musique):

Ca sa intrebi tu.

| Musique a răspuns (pentru anonim_4396):

Ăăăă,bine atunci.

| AikkoxD a răspuns:

Ce-i cu tâmpenia asta de întrebare?

| anonim_4396 explică (pentru AikkoxD):

Nu te priveste pe tine,, ce-i cu tampenia asta de intrebare."

| AikkoxD a răspuns (pentru anonim_4396):

Pui întrebări de rahat. E cazul să-ţi deschidă cineva ochii.

| anonim_4396 explică (pentru AikkoxD):

Nu vreau cearta si cu asta am terminat.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Când vor apărea scenele alea perverse?

| anonim_4396 explică (pentru 六兆年と一夜物語):

Din urmatorul capitol. Si nu sunt perverse! Sunt doar romantice!love struck

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru mine tot ce e romantic e şi pervers. Am scris destul şi am citit destule cărţi cât să-mi dau seama de asta.

| Speed99 a răspuns:

Inca nu coincide titlul cu povestea... yawn

| anonim_4396 explică (pentru Speed99):

E doar inceputul, elful lui Dumnezeu! Asteapta si tu, ca din capitolul urmator o sa ai de citit numai romantism.
Bafta la vomitat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce naiba de roman e ăla în care repeţi două cuvinte de 30 de ori? laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Este un romanDiferitUNIC. Te-ai lamurit?!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Este o prostie. Chiar îţi place să-ţi pierzi timpul aiurea scriind asemenea porcării?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

O vorba, a unui prieten.
*se aude greieru*

| Bia001 a răspuns:

Parca era pace

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Iti bati joc de nutellisti! Si de aia care voiau finella dar n-aveau voie sa fie mai:
DIFERITI!

| anonim_4396 explică (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Romanul il scrisesem inainte de pace. O sa fie si Finetti in cadere, nu doar Nutella si asteapta si tu sfarsitul si dupa aia sa zici ca imi bat joc de Nutella.

1.Nici n-am nevoie de finella.
2.Te oftici ca sunt diferita?

| IncredibleJoker67 a răspuns:

Imi place tunul meu!

| Senzaționalul a răspuns:

Si filmele deocheate au un storyline mai bun laughing.

Întrebări recente