| astertix09 a întrebat:

Sa dansam putin pe ritm de benga din Kenia
http://www.youtube.com/......ttp?/watch
:-)

3 răspunsuri:
mariana
| mariana a răspuns:

Ritmul este tocmai ce -mi trebuia intr-o seara de duminica, pentru ca eu de abia acum am gasit intrebarea ta. Mi-a placut si cred ca ar trebui uneori sa ne lasam antrenati de un asemenea dans pentru a mai "pierde" din kolograme si pentru a avea o stare de spirit mai buna. Iti multumesc pentru aceasta "dedicatie" m-a inveselit. O seara buna si o saptamana minunate de maine.

| Bishop a răspuns:

Dai party pe TPU?smug

| astertix09 explică:

Da! toata lumea e invitata :-) Beti si voi ce aveti pe acasa!

Întrebări recente