| NELLSON a întrebat:

Sa ne distram un pic, deci fiiti foarte atenti cine raspunde corect la intrebare funda! sunt 5 pesti 4 se ineaca cati mai ramane? PRIMA INTREBARE.O femeie vrea sa isi boteze baiatul pe nume Ion..Si acolo este un lac.cum va trece lacul? daca raspundeti la astea 2 intrebari funda!

Răspuns Câştigător
| PsihopedagogCristinaM a răspuns:

Prima intrebare: pestii nu se ineaca
a doua intrebare : isi boteaza baiatul in lac

4 răspunsuri:
| ErickEmil a răspuns:

1tongueestii nu se ineaca(sau daca e capcana. se ineaca pe uscatlaughing )
2big grine ce sa treaca lacul? Sa se duca la bisericalaughing

| Iubibilăă a răspuns:

Pestii nu se ineaca.

| NELLSON explică:

1.Pesti nu se ineaca!
2.Il cheama Ion deci.happy

| mroxana a răspuns:

Pesti nu se ineaca, pai trebuie sa'l boteze si il boteaza in lac