| Michaela89 a întrebat:

Sa presupunem ca:am un pistol, 5 gloante, un hot si pe Justin Bieber. Ce faceti?

Răspuns Câştigător
| BOOBZen a răspuns:

Dau pistolul hotului,il platesc cu banii mei de buzunar ca sa-l impuste pe Justin Bieber,stiti,hotii fura pana si viata, dupa aia il impusc pe hot ca a facut o crima, dupa aia ma impusc pe mine ca am facut un pacat(pai cum as mai trai gandindu-ma ca mainile mele de copilas au facut "tampenii").Si au mai ramas 2 gloante, alea raman indicii pentru politistiwinking

19 răspunsuri:
| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Mai am şi eu unu, trag în Giastin Bibăr de 6 ori.
Epic.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Te rog frumos, frumos, din tot sufletul meu de copchil inocent sa il impusti de 5 ori pe justin biber.batting eyelashes

| NoChanceForUs a răspuns:

1. Conform legilor în vigoare, ai nevoie de permis.Fac pariu că ai sub 16 ani, deci nu ai voie să porți armă.
2. Tu vrei să împuști pe cineva,dar nu suntem în filmele americane să împușcăm „tipii răi".În caz contrar, vei fi găzduită la o școală de corecție, iar părinții tăi se vor răcori pe perioada verii la „răcoare" -aka pârnaie.

| MeGustaaa a răspuns:

Pai il punpe hot sa il inpuste pe găinstăr cu 4 gloante si apoi drept rasplata ii dau si lui pistolul cu glontul

| dany3la a răspuns:

Il pun pe hot sa incarce pistolul cu cele 5 gloante(are 5 vieti sa-l nimereasca pe Justin Biber).
Primele 3 le rateaza si se impusca. Biber i-a pistolul si crezand ca nu mai sunt gloante isi pune pistolul la tample si BUUM.

| Criiiiiiiis a răspuns:

Platesc hotul care are un pistol evident ii dau cele 5 gloante si ii ordon sa'l impuste in toate gaurile.

| Haose a răspuns:

Arunc cu Justin Bieber in hot dupa ma impusc in cap.

| Dumnezău a răspuns:

Incarc pistolul, trag siguranta, il impusc cu 4 gloante in cap pe Bieber si cu unul in picior pe hot ca sa aiba cine povesti fapta mea demna de medalie de bun cetatean. happy

| BetterThanDrugs a răspuns:

Poi.te impusc pe tine de 5 ori.batting eyelashes

| D0zzz a răspuns:

@NoChanceForUs, fata asta a zis ca sa presupunem, deci poate are pistol, poate nu laughing

| DaVà a răspuns:

Impusc hotul o data in ****, pe JB il las sa traisca si cu celelalte gloanta omor lumea la intamplare pe stradawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O împuşc de 5 ori pe Bibăr şi o dau hoţului.

| Smerix a răspuns:

Sa zicem:
Gloantele p`mai tarziu, hotu`l bag in somaj, pistolu`cu alte ocazii...Si de Biberon ma ocup euu`! Muuuhaha

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Sa presupunem ca mai am 95 de gloante... Ti le dau pe toate si il impusti pe Bieaver de 99 de ori. Lasi pistolul cu un glont in el pe jos si astepti sa vina Selena. Ii oferi pistolul si ea o sa se impuste in cap de durere ca l-ai omorat pe Beaver. Capiș?

| Loveis4free a răspuns:

Caca pe Biber

| BlackVeil a răspuns:

Cu pistolul e prea plictisitor...

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Ma duc la wall mart mai cumpar o cutie si-l impusc pe biberon.

| AndutzaAndu a răspuns:

Sugrum pe hoț și Bieber. devil Și alea 5 gloanțe le țin la păstrare... poate mai apar și alte specimene între timp...

| Frunziix3 a răspuns:

Iti i-au pistolul, trag cu 4 gloante in colegii mei, si cu unul intr-un mar, ti-l i-au pe Justin si plec acasa.