| anonim_4396 a întrebat:

Sa spunem ca ai castigat o cina cu un artist american. Iar tu ai de ales intre Justin Bieber, Miley Cyrus si Nicki Minaj. Cu care ai iesi la cina? Si de ce?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

singură.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Justin Bieber pentru ca e fanul meu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nicki Minaj s-a nascut in Trinidad-Tobago si Justin Bieber e canadian.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuia sa apara vreun,, geniu" care a cautat pe Google tongue

| doreal a răspuns:

Cu "si". E cel mai talentat

| CristinaSNC a răspuns:

Nu le ascult muzica, dar sunt fata, Justin bun rau rolling on the floor), deci ies la cina cu el love struck. laughing

| PsihopatX3 a răspuns:

Cu Justin... e ca o durere în fund.

| ingrid2000 a răspuns:

Cu Justin Bieber deoarece canta super tare.