| dutulina a întrebat:

Sa spunem ca intri intr-o casa bantuita...vezi o fantoma.Care e primulucru pe care il faci?(cel mai amuzant raspuns are funda)

Răspuns Câştigător
| Shift a răspuns:

Eu: Arata-mi unde-i baia sau te ling!
Fantoma: *uimita* N-ai cum.
Eu: Atunci ma pis.
Fantoma: Daca te pisi te bantui tot restul vietii.
Eu: M-am pisat. tongue

9 răspunsuri:
| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

Eu ii zic fantomei:
-Scuze, nu pot sa raman! Ma intalnesc cu prietenul meu varcolacul!

| Rapture a răspuns:

*se scurge ceva cald pe crac*
*raman neclintita ceva timp*
*ma uit mai atenta...*
Urmeaza o serie de cuvinte care se despart prin liniuta ( luati-as, dati-as, bagami-as ) adresate oglinzii din fata mea.

| SfarsitDeDrum a răspuns:

Heii`! esthi mascul sau femela?thinking fiindca sunt in cautare de nevast`!:X shii` nu prea obs ce gen ai`!thinking`big grin

| dutulina explică:

Toti ati fost amuzanti dar am doar o fundalaughing

| Biiiiiia a răspuns:

Bunawave.
Toti cei care au raspuns inaintea mea au incercat sa fie amuzanti, dar sunt sigura ca niciunul nu ar face lucrurile astea laughing.
Ce as face eu?
Ori as tipa si as fugi ori as ramane niclintita de frica:-ss.

| DarkBlood32 a răspuns:

-Buna puta schioapa!
Asta este primul lucru care ii zic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

intru cu ea in conversatie,o intreb de sanatate, stii tu alea alea, adica ce sa vb cu o fantomawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te blestem pe tine ca mi-ai aranjat o intalnire, dar cu o fantaoma.fug si ii zic ca m-a chemat mama la masa si o invit si pe ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ies brusc in fata ei si fac bauuuuu.incerc sa o sperii. facand parte din medii diferite banuiesc ca surpriza va fi mare din partea amandurora.deci daca o vad eu primul, o lucrez urat de tot. poate am timp sa ma si vopsesc oleaca pe fata.cu niste dungi razboinice.