| droomather a întrebat:

Sa va intreb ceva de metin 2...
1. e mai bine sa folosesti hack si sa te plictisesti sau sa muncesti?
2. Ce clasa sa ma fac warrior ninja sura sau shaman?

Răspuns Câştigător
| Punishment a răspuns:

Eu am inceput cu ninja apoi am dat pe warrior.si prefer warrior decat ninja; shamanu iar e de team la fel ca ninja. Toate-s faine si toate au slabiciunile lor. Iar cu hackul ar trebui sa fi extrem de atent(a) ca s-ar putea sa-ti mearga o vreme si cand sa-ti fie lumea mai draga, BAN tongue

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| calin_8208 a răspuns:

Fa-te mai bine warrior ca e mai tare.
In legatura cu hack-ul...nu stiu ce sa-ti zic
Am jucat si eu pana la lvl 35 fara hack si deja ma plictiseam, mi-am bagat hack-ul si pe la lvl 40 eram plictisit rau de tot. Cu hack... fara hack tot ai sa te plictisesti odata si odata.
Eu zic ca de cat sa te apuci de metin, mai bine te apuci de WoW sau silkroad, pentru ca sunt mai complexe si ai ce sa faci in joc(bati bossi, faci guilduri, etc). Daca prietenii tai joaca metin atunci apuca-te de metin si vorbiti pe skype ca e fain:P

Daca esti amabil:D imi dai si mie un click aici?
http://e-castig.com/index.php?r=V5yP

| droomather explică:

Si deci ce e bine sa fac?
ce clasa imi aleg sa muncesc sau hack?

| droomather explică:

Argumentati va rog.

| droomather explică:

Lasati treaba cu munca si cu hacku dar ce clasa sa ma fac warrior ninja sura sau shaman?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Shaman

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa *** in gura toti GM-ii mai ales pe eXo care joaca de 50 de minute si e GM futu-i mortii masii si cel mai bun e razboinicu

| BestOctavian a răspuns:

Mai bine sa folosesti cateodata hacku si sa te faci warrior.

Întrebări recente