| Ade a întrebat:

Sa zicem ca aveti un cos pe fata... Dintr-o data el prinde viata si incepe sa danseze prin bucatarie (are maini, picioare ). Ce faceti? Ps: Trivia/Amuzante

11 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

As intra pe TPU si as scrie o intrebare inteligenta de genul :"Am avut un cos mare pe fata, dintr-o data a prins viata si a inceput sa danseze prin bucatarie.Acum ce fac? Funda!"

| giuly a răspuns:

Chem popa sa-l exorcizeze.

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Il trimit sa faca singur cumparaturi

| BastetReloaded a răspuns:

Il prezint pe unicornu' meu.

| YepIsSuspended a răspuns:

Îi fac o poză care o postez pă Twitter.(repectiv, TPU)

| nonna a răspuns:

Ma uit la el si ma interpietenesc cu el si dansamn interuna si cand vin parintii mei ii zic ca este noul meu prieten si sa nul spargalaughing ar fi chair tare sa scapi asa de cosuri si sa prinda viata eu as vreatongue

| pinkflower a răspuns:

Nu fac nimic. Ma bucur ca nu mai e pe fata mea si sasi vada de dansul lui prin bucatarie si pe la mine sa nu mai treaca.laughing

| Alleecs a răspuns:

Il sparglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îl iau de,, mâini" şi încep să dansez şi eu. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate e un cos inteligent si ma ajuta la teza la mate.laughing

| alysar a răspuns:

Il znopesc cu paleta de muste pana nu mai misca rolling on the floor