| chiftelutacrocanta a întrebat:

Sa zicem ca te aflii intr-o camera mare in compania a zece persoane straine, sapte dintre acele persoane stau la o masa patrata, sunt imbracate in costum si vorbesc despre educatie, cultura si si despre bunele maniere. Celalalte trei persoane stau la o masa rotunda, au o imbracaminte modesta,invechita si vorbesc despre femei, bani, fumeaza, glumesc, si beau bere.Intrebarea mea este:Carui grup de persoane dintre cei care stau la masa patrata si cei care stau la masa rotunda te-ai alatura?

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eu as apropia mesele big grin

| J0B0MAT a răspuns:

La masa pătrată.Nu îmi plac mesele rotunde cu puţine persoane.

| Aberdeen a răspuns:

La amândouă, cine mă oprește?

| JetBlueJet a răspuns:

M-as pune singura la o alta masa.
*Imi este greu sa aleg.Caci imi plac si discutiile despre educatie, cultura etc. dar si sa rad sau sa glumesc.
*Sincer...eu i-as alege pe cei trei de la masa rotunda.

| DoarBogdan a răspuns (pentru JetBlueJet):

Deci te-ai pune singura la o alta masa, dar i-ai alege pe cei de la masa rotunda big grin