| anonim_4396 a întrebat:

Sal' mă. Help me please. Şobolanii mi-au furat rezerva de prăjituri cu lacrimi de unicorn şi pene de vacă. Cine mi-o aduce primeşte un baston nou >:

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vrei si sobolani si mancarea? sau doar sobolani sa stiu ce aduc? apropo ce sa fac un baston, ofera altceva daca vrei mancare

| RAY a răspuns:

Vrei si sobolani si mancarea? sau http://www.tpu.ro/......-revelion/ sobolani sa stiu ce aduc? apropo ce sa fac un baston, ofera altceva daca vrei mancare

| XxTerrorxX2 a răspuns:

Mda... deci tu crezi ca sobolanii au facut-o... Totul merge conform planului mwhahahahah
App, penele alea aproape m-au bagat in spital.
Primesti factura daunelor morale in vreo doua zile, prin posta.

Răspuns utilizator avertizat
| Stormtrooper a răspuns:

Aici sau la pachet?

| ghettomami a răspuns:

Pt tine fac si crima my sweet dolly

Întrebări recente