| TheAnonym a întrebat:

Sall all am LG Cookie Fresh si nu imi merge youtubu pe mobil! Dau sa vad si zice eroare de conectare! Mai demult mergea! Am internet de la Vodafone! Cine stie ce sa fac

7 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Nu vreau funda și nici să îți meargă youtube-u...
Like a boss cool

| VacutzaRoscata a răspuns:

Sti ce sa faci? Bagati-l in cur si pleaca la alta categorie!

| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Repostează la categoria "Tehnologie".
E T/A! Fii atent să vezi ce răspunsuri o să primeşti.
"Re-pos-tea-ză, re-pos-tea-ză"

| Ţepeşu a răspuns (pentru misterioaѕa):

"Ra-por-tea-za,ra-por-tea-za" de branza happy

| Lightning1997 a răspuns:

Ai gresit categoria, trebuia pusa la tehnologie, este doar cu 2 categorii mai suswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu, muta-ti cadavru mai sus.

| MadaSS a răspuns:

Nu faci nimic straight face A picat reteaua.La cei din unele Bucuresti + alte judete ...nu merge nici internetu', nici sa suni.nici nimic. Daca ai nevoie neaparat du'te la tembelii Vodafone si ia'te in gura cu ei laughing Vodafonu' masii...

Întrebări recente