| XxGirlxX a întrebat:

Sall! Am auzit ca in clasa a 7a o sa ne desperta intr-o ora de anatomie, fete si baieti, si o sa ne explice despre...acel subiect delicat.Eu cred ca stiu tot, dar imi puteti spune cum o sa ne explice? O sa puna un film, o sa ne explice profa etc? Puteti sa-mi explicati exact cum v-a spus voua? E serios, intrebarea e putin amuzanta, dar as dori raspunsuri serioase daca se poate... daca nu, nu va mai obositi!

Răspuns Câştigător
| Malvina24 a răspuns:

Noua nu ne-a explicat nimeni nimic.Am facut lectia impreuna si fetele si baietii. Aveam un prof foarte sever iar cand ne explica reproducerea desi noua ne venea sa radem(nu stiu de ce, dar muream de ras) ne-am abtinut pentru ca ne era frica de dansul. Au venit niste doamne de la always si ne-au dat niste brosuri si au vb cu noi, atunci a fost singura data cand ne-au despartit de baieti.In definitiv, nu ii privea pe ei ce se discuta acolo.Ne-au invatat cum se foloseste ob-ul si ne-au dat ocazia sa punem intrebari.

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

O sa te dezbrace, o sa te puna pe masa, si o sa puna baietii sa se uita in pestera ta mult prea explorata...
*daca vrei raspunsuri serioase ce dracu faci pe t/a *?

| Musique a răspuns:

Maicuta,esti clasa a 5. nu?
mda, mai asteapta 2 anii pana atunci oh go on

P.s: si da,pe noi ne-a despartie, insa stiam totul, asa ca nu eram prea curioasa de ce zicea profa
*nu am chef sa fac pe bioloaga cu T/A`ul *

| Sconcsiş a răspuns:

O să vă pună la practică

| Ciufuliciii a răspuns:

O sa fie cam asa. http://www.youtube.com/......ttp?/watch :*Succes:))

| Tequila a răspuns:

yawn Vai de zilele mele

| KittyLoveBastet a răspuns:

Acel subiect delicat se numește Săcs draga mea. Avem și o categorie numită Dragoste și Săcs. Te poftim să pleci!

P.S. `99 e anul tău de naștere?

| Rebeca2911 a răspuns:

Răspunsuri serioase?

Du-te la Dragoste și săcs.

Întrebări recente