| NOname_1915 a întrebat:

Sall. Ia sa vedem in ce zi m-am nascut eu?happyFundita

Răspuns Câştigător
| Armyanka a răspuns:

18winking

17 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

pe 16? rolling eyes

Răspuns utilizator avertizat
| anad a răspuns:

Daca ai uitat, iti recomand sa te uiti in buletin sau in cartificatul de nastere, poate scrie! E mult mai sigur decat ghicitul! Sau crezi cumva ca e vorba de o conspiratie la mijloc si data din certificatul e nastere sau buletin nu e cea reala? (daca vrei sa stii ce zi era, scrie pe google calendar +anul nasterii si automat afli din calendar daca era luni, marti etc.)

| Mihaelaa98 a răspuns:

Bai are dreptate -@a12ndra

Pe 27

| rockelle75 a răspuns:

Intr-una tongue

| User a răspuns:

@A12NDRA - Da ce? NOname (originalul) e Dumnezeu sau ce?straight face Credeti ca veti ajunge experti TPU daca o lingeti atata? A ajuns userul anului? E de-ajuns un "Bravo", si gata, nu e nevoie de limbi in c*r!

Cat despre intrebare. ce sa mai zic. abunda in inteligenta. La fel ca alte zeci, sute de mii de intrebari.

| princessOfcaraibe a răspuns:

N-ai parintii sa intrebi?

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Intr-o zi de joi?

| вυттєяƒℓу a răspuns:

Ori in weekend, ori intr'o zi care se termina in "-i"winking
Bye bye!
Craciun fericit!

| A12NDRA a răspuns:

De ce toate vreti sa ii furati numele lui NOname, nu intelegeti ca nu veti fi ca ea?

| clauss a răspuns:

25 decembrie

| Lxa a răspuns:

Să vedem.

| JsBeibDOLL a răspuns:

Cand ai iesit din burta mamei ta

| dede070707 a răspuns:

1900 toamna straight face

| Iasmiine a răspuns:

Firar a draq laughing) Daca nu stie maicata stim noi. pff

| tpurotpuro a răspuns:

Nu ca tu n-ai treaba acasa, n-ai nimic de facut de pui asemenea intrebari? ma faci sa rad laughing

Întrebări recente