| SuperMagicSmile a întrebat:

Sall, ma intrebam, exista vreun profil,, engleza intensiv,, care sa puna accent MULT pe engleza.Pentru ca am facut un pact cu o colega sa mergem la acelasi liceu. Ea vrea la mate-info iar eu nu sunt buna nici la mate, nici la info. Cea mai buna sunt la engleza si la filologie nu vreau ptc. am probleme cu germana sau franceza.

P. S:eu sunt la Colegiul National Tudor Vladimirescu din Tg-Jiu.

1 răspuns:
| αndï a răspuns:

Da. pai exista si mate info intensiv engleza laughing faci 3 ore de engleza pe saptamana + o ora de drama