| SlăninăCuCeapă a întrebat:

care vine ultima data la o bere si un meci de footbal cu mine?
Acum chiar ca plec si vreau sa dau la fiecare o bere (Inafara de cei pe care ii urasc stiu ei)
P. s:Nu vreau sa aud cuvinte de genu,, Si ce daca pleci Pleaca ca nu ne pasa" happy

11 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

As veni dar nu stiu daca sunt pe lista ta neagra thinking

| Bastet a răspuns:

...of,n-am ce zice atunci

Răspuns utilizator avertizat
| pinguinuVerde a răspuns:

Fir-ar...şi tu ne laşi cu ochii-n soare? sad

| Fragile a răspuns:

Eu vin la bere şi meci de fotbal.Asta dacă îţi face plăcere cu o căţeluşă.Dar de ce pleci?

| Pralină a răspuns:

Suntem prietene nu asa-i ca esti draguta sa-mi dai 2 nu puppy dog eyes?

| EVERYBODY a răspuns:

Off, am ratat o bere gratis. Dacă spun "iartă-ma", mă mai urăști?

Btw, PA!

| CiufulitaSaSaturatDeMuste a răspuns:

Deci eu o sa am o bere?blushing

| Rustin a răspuns:

Daca imi dai id tau vin big grin

| Deeaa a răspuns:

Ramai pe TPU plisss

| Bianca_5451 a răspuns:

Cola nu dai?big grin

Întrebări recente