| claudiu123 a întrebat:

Sall TPU,
Funda pentru cel mai tare banchappy Am chef sa rad

Răspuns Câştigător
| AntonyoBoss a răspuns:

Pai o familie mare mare de purici stateau si in fiecare zi un elefant trecea pe acolo si calca pe purici si mai omora din ei dupa aceea purecii s-au gandit sa faca un plan si sa sara pe el cand vine, cand a venit elefantul a sarit toti purecii pe el si cand s-a scuturat odata elefantul toti purecii au cazut dar mai a ramas unu pe gasi si altul de jos striga:bai ghiorgita strangel de gad!happy

Un surd a auzit de la un mut ca un chior a vazut un schiop care alerga dupa un chel ca sa-l traga de parlaughing

Un evreu ajunge in rai la dumnezeu si evreul zice:doamne primestema in rai te rog si dumnezeu:dar ce ai facut ca sa te primesc in rai?
evreul:am dat 1 dolar la un cersetor
dumnezeu:dar nu-i de ajuns
evreul:doamne dar mai am dat un dolar la un cersetor
dumnezeu:bravo! dar tot nu-i de ajuns
evreul:doamne dumnezeule dar mai am dat un dolar la un cersteror
dumnezeutongueetre dai lu asta 3 dolari si da-l afara!

Bula era la scoala si profesoara le spune sa faca o propozitie cu:,, mama e numai una''.
a 2-a zi zice profesoara:
Ionescu ce ai scris:cand eram bolnav mama a stat cu mine tot timpul''mama e numai una''
popescu:cand nu stiam sa fac un exercitiu mama m-a ajutat ''mama e numai una''
bula tu ce ai scris?
bula:cand am intrat in casa am strigat la mama ca mi-e foame si mama mi-a spus ca mai e 2 chiftele in frigider si cand m-am uitat am strigat:mama e numai una!laughing

7 răspunsuri:
| BluishAngel a răspuns:

Mama lui Bula il cauta disperata prin toata casa:
- Bulaaa.
Nimic.Mai striga odata.Tot nimic.
Deschide usa de la baie, amintindu-si ca nu s-a uitat acolo.Il gaseste in sfarsit pe Bula, foarte concentrat, incercand sa isi bage un crenvusti in fund. Mirata, mama lui il intreaba:
-Ce faci acolo cu crenvustiu', Bula?
-Pai am fost azi la dentist si mi-a zis sa mananc pe cealalta parte. laughing

| ReviRocsy a răspuns:

1.Bula vroia sa se logodeasca, asa ca vine cu iubita sa le-o prezinte parintilor. Cum stateau ei la masa, iubita lui Bula trage o bashina ( Azorel, cainele era sub masa). Taica-su lui Bula zice:
- Azorele, iesi de sub masa!
Iubita lui Bula crezand ca tatal lui Bula crede ca de fapt cainele trage basini mai trage una. Taica-su lui Bula zice:
- Azorele, iesi de sub masa!
Iubita lui Bula crede la fel si mai trage o basina. Asa ca taica-su lui Bula enervat zice:
- Azorele, iesi de sub masa ca asta se cacă pe tine! laughing

2. Bula si cu Strula s-au dus la restaurant. Strula avea o groaza de femei pe langa el, dar la Bula nu se uita nici dracu.
- Mai Strula cum sa fac sa am si eu macar o femeie?
- Vezi blonda aia draguta care intra in baie?
- Da
- Du-te la ea, asteapt-o, si cad iese spune-i ceva frumos!
Se duce Bula, asteapta fata, iar cand iese din baie, Bula isi trece mana senzual prin par si o intreaba:
- Te-ai căcat? laughing

3. Era Craciunul. Bula era foarte sarac, asa ca nu stiu cum si-a facut rost de o hartie si un pix, ca sa-i scrie mosului o scrisoare. Se duce la posta si ii spune doamnei de acolo:
- Asta este pentru mos craciun. Va rog sa i-o trimiteti!
Deschide doamna scrisoarea si citeste '''Draga mosule, Daca ai putea sa-mi aduci o pereche de pantofi si o ciocolata te rog, ti-as fi recunoscator.''
Doamna vorbeste cu colegele ei de la posta sa puna bani si sa-i ia lui Bula o pereche de pantofi. In fine, vine Bula la posta si intreaba:
- Mi-a venit cadoul de la mosul?
- Da! Poftim!
Peste cateva zile vine din nou Bula cu o scrisoare de multumire pentru mosul la posta. Doamna de acolo deschide si citeste " Mersi Mosule ca mi-ai luat o pereche de pantofi, sunt sigur ca mi-ai adus si ciocolata, dar vaciile alea de la posta au mancat-o''!laughing

| victorandrei a răspuns:

- Cred ca o sa trebuiasca sa tin dieta, in felul asta poate voi reusi sa mai dau jos un pic din falci...imi zise nevasta-mea, pipaindu-se pe fata.
- Nu cred ca e nevoie, ii raspund.
- Chiar? Crezi ca arat bine asa cum sunt? ma intreaba ea, entuziasmata.
- Nu, sunt ingrijorat ca, slabind, vei face ca nasul sa-ti arate si mai mare!

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Nu suntem circarii tăi.

| Alexutza25 a răspuns:

Ce zice Tarzan când vede că vin o mie de elefanţi spre el?
" Aaa uite vin o mie de elefanţi spre mine."

| safir_8545 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuu nu nu nu nu ps3 de ceeeeeeee de ce nu xbox360 dar nu ps3 nuuuuuuu