| SongokuJR a întrebat:

SALL TPU! I-a spuneti-mi si mie cine a inventat leapsa?laughing

13 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Cineva.

| AikkoxD a răspuns:

Fuego. O alerga pe mă-sa să-i împodobească bradul.

| CastraveteMurat a răspuns:

Cel-care-a-inventat-leapșa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inventatorul

| Aneurysm a răspuns:

SuperJesus.

Iesi afara!

| SongokuJR explică:

Nop...Hai ca va spun eu...Stra-stra-stra bunicu' a inventat-o.Stit cum? Pipaia lumea pe strada si fugeatongue Vedeti nu ati gasit raspuns

| LaNaibaa a răspuns:

Stra-stra-stra-stra-stra-stra-stra-stra-stra-stra-stra-stra-stra-stra-stra-stra-stra-stra-stra-stra-stra-stra-stra-stra-stra-stra-stra-stra-stra-stra-stra-stra-bunica.

| selysol a răspuns:

Bunica straight face cand o alerga pe stra-stra-stra bunica sa ii sparga capul cu o caramidastraight face

| Ovidiu11 a răspuns:

Un baiat, probabil

| Kremlin a răspuns:

Sfântul Amfilimilie de la Mănăstirea Lascolingi.

| LoveSteps a răspuns:

Tata...mereu imi aminteste jocul cand vin la 3 A.M. acas'

| Irinush30 a răspuns:

Cineva care nu putea sa stea intr-un loc...laughing