| fantasy01 a întrebat:

Scrieti cea mai amuzanta intamplare din viata ta de elev(a)!

Răspuns Câştigător
| AbcAbc a răspuns:

Deci:
ne trimisese diriga pe mine si cateva colege sa aducem niste cuti de carton de la magazinul din apropiere.Si ca sa fie mai amuzanta venirea noastra eu am luat o cutie de carton si mi-am pus-o in capbig grin.Cand am intrat in clasa nu am observat ca se sunase si toti colegii mei erau in clasa incclusiv Diriga.Asa ca m-am dus la catedra cu cutia in ca si am inceput sa o pipai pe diriga pe fata(eu nu stiam ca era diriga acolotongue)si toti au izbucnit in ras! Inclusiv diriga! deci si prin urmaree iti dai seama ce penibil m-am simtit! funditaA?

3 răspunsuri:
| Lisa a răspuns:

La sport, cand sa sar capra sau lada nu mai stiu... am venit ca o "sirena" laughing sa zic asa. Nici nu m-am cracanat, nici nimic. pur si simplu am venit si m-am dat peste "lada"straight face
Doh

| never2say4never a răspuns:

Am multe, poate nu chiar amuzante dar na, asta e:
-trebuia sa predau un dosar la romana si la istorie in aceeasi zi (ambele erau rosii) cand a venit o fata sa ia dosarele pentru romana, i-am dat cel de istorie, si la istorie ne-a dat drumul, dupa o saptamana a venit profa cu dosarele si a fost primul 5 din viata mea.
-fosta mea profa de muzica ma iubea asa de mult ca ma asculta in fiecare ora; intr-o zi tata a venit sa ma ia de la scoala cand aveam ultima ora muzica si dadusem test ( din nou). Ce frumos a luat-o la rost pe profa cand a vazut ce note aveam la ea big grin
- am lovit-o fara sa vreau o profa de sport cu mingea de handball in cap
- m-am dus cu niste colegi dupa ore la o fantana arteziana si ne prosteam acolo in fantana; m-a vazut o matusa de-a mea si ne-a oprit si politia ca voia sa vorbeasca cu parintii nostri
- eu cu o colega am furat cateva haine de-ale baietilor cand aveau sportu si le-am ascuns o ora dupa ora de sport.

Si multe altele...ce vremuri...

Răspuns utilizator avertizat