| Serena1993 a întrebat:

Sall
voi aveti profesori sau diriginta/diriginte mai amuzanti?

diriga noastra nu stiu ce invalmasea de revistele playboy

a deschis catalogul si zice:mama cati copii! si in revistele playboy sunt mai putine paginilaughing

si unu zice:da de unde stiti? leati cititlaughing

Răspuns Câştigător
| AshuraElric a răspuns:

Daaa... diriga noastra e comica rau (sa o vezi cand baga cate un accent moldovenesc laughing)avem in clasa doi colegi (care se intrec in nebunii)laughingdiriga le-a promis ca la sfarsitul liceului ii ia acasa la ea(miky, sper ca nu vorbim de acceasi diriga ca s-au ars baietii)rolling on the floorpe unul dintre ei l-a pus sa-si inchida camasa ca e prea "sexos"laughingsi nu vrea sa o ia cu lesin (ma pune pe ganduri)rolling on the floor

14 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Adevarul este ca eu nu am diriginti, ci decani. Ori aceia nu-s amuzanti deloc, iar mie imi tataie fundul, mai ales la examenelaughing.

| pwp a răspuns:

Si profesorii mei sunt amuzanti! rad prin simplul fapt cand ma uit la fata lor rolling on the floor

| Xonia a răspuns:

Diriga nu, e serioasa.
Da` de ieri avem un prof nou de mate.straight facesi e cam pedofil. IIeri a scos fetele la tabla si se uita la fundul lor.laughing
Sau sa vezi cum zice dupa ce scrie pe tabla zice"-banalitati, nu?"
Sau"cel mai bun exemplu este o paine. O imparti la 3, iar o bucata e un sfert, ceea ce bagati voi in fiecare zi pe sub nas(in gura)laughing
Azi am crezut ca mor de ras.Era in spatele meu si imi dadusera lacrimile de ras.laughingeu rad si tare, dar azi m-am abtinut, am ras in tacere si mi-au dat lacrimile.Deci e superlaughing

| Andutsaa a răspuns:

Da, profa de engleza e bestiala:Xlaughing. Chiar azi la ora nu stiu ce ne povestea si ii zice la un coleg "Sa`ti fie rusine daca te`ai gandit la ce m`am gandit eu!"rolling on the floore cea mai amuzanta profa din scoala si cea mai scumpa:Xne canta in ora Lady Gaga - Alejandro doar refrenu` laughing, sau un coleg azi a zis ceva de "Jup"laughing da` dirigu zice "Bogdane vin`aici sa vezi ce "jup" iti dau eu tielaughing, sau "Ce vreti ma? asta e, daca Bocu` ne taie din salariilaughing...plecam si noi pe unde putem sa nu murim de foame"laughing, ii zice unui coleg "Alex am vorbit cu unu` din fratii tai, si tu esti cel mai slab la invatatura!"laughing da altu` zice "Asta`i prostu` familiei"rolling on the floorda` dirigu zice "Vorbea cel care a spus ca Stefan cel mare venea din Franta"rolling on the floor, sau avem profesoru` de tehno care si el e foarte de treaba, nu prea facem noi tehnorolling on the floor si cand intra in clasa zice "6 vine profu`, puteti sa continuati"laughing si noi continuam cu treburile noastre laughingsi cand vede ca facem galagie prea mare zice "Bai liniste, batati`va si voi mai in liniste"rolling on the floor, sau odata vorbea la telefon si zice "Bai bate`l pe ala in liniste sau asteapta sa se termine ora si il bati in pauza"rolling on the floorsunt multe, nu`mi mai amintesclaughingpussy:*!

| TheToxicNightmare a răspuns:

Diriga noastra e amuzanta laughing si mai avem profu' de romana care se proteste mereu laughing adica cu vorbe din astea bla la si alte laughing

| eeleeeeeeeelllll a răspuns:

Pfff as vrea sa am profesori laughing dar cum spune si @Androgin am si eu tot decani straight face care sunt foarte rai phbbbbt si ma ard la note laughing

| vivigirl a răspuns:

Eu am un profesor nou de matematica.se impiedica saracu la orice pas laughing. Pe asta il cauta moartea pe acasa si el vine sa ne predea la scoala laughing.

| BabalGam a răspuns:

,, te omor te tai te spanzur '' iti suna cunoscut laughing

| asdfghjklș a răspuns:

Profa de mate il intreaba ceva pe un coleg care-si linia caietul.si dupa ce raspunde ii zice profa sa nu-si mai linieze caietul in ora ca altfel eu trage ea

(linia)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AL meu(dirigu) vazuse pa un betiv in fata scoli (exact am uitatsa mentionez si noi l-am vazut) dar a doua zi la scoala zice :"Lati vazut pe ala luat in freza ieri" lol am murit de raz

| Чернобыль a răspuns:

Profesoara noastra de matematica e amuzanta.
Odata a spus:
"Cam plictisitoare exercitiile acestea din carte."
"Culegerea asta-i sfanta!"
rolling on the floor

| Чернобыль a răspuns:

Si mor de ras cand il aud pe dirigu'!rolling on the floor

| BaiatuFitzosu a răspuns:

Am o diriginta atat de amuzanta si e foarte de treaba rolling on the floor sa o fi vazut la dirigentie mama lesinai de ras la cum vorbe si radea intruna! rolling on the floor

| Vlad1996 a răspuns:

Aveam o profesoara de Geografie.Si un"destept" intreaba:"Putem sa copiem?". Ea numara banii pe reviste, se uita la el si zice:"Da, da, dar in liniste"laughing.
Sau ala de acum de la civica.Noi ii lasam tot timpul corn si lapte pe catedra.Intra ala in clasa:"Ce faceti ba cu astea aici?"si le pune in cos.Asteapta pana la jumatea orei, se duce si isi ia o cutie de lapte si un corn.Savureaza si ne lasa in pace vreo 10min.Cand facem galagie zice:"Hoo ba ciumetzilor"laughing.
Si sa vedeti cum arata:gras, tuns chel, cu cercel in ureche.laughingZici ca ieri o iesit din inchisoarelaughing