| YTwatchdog a întrebat:

Sallz am vazut acum o saptamana sau o luna ca cineva, o fata a antrebat cum poate sa fie emo, eu vreau sa o antrec si sa antreb cum sa fiu gangster.Asa
Sall tipilor, Cum pot sa fiu gangster?

Daca raspundeti nu o luati an serios ca nu vreau sa aflu, eu sunt rocker

5 răspunsuri:
| anaid a răspuns:

Deci...trebuie sa ai o masina de aia bengoasa.asa si o pereche de ochelari de aia de firma. un costum dala dealu botezatu`(asteapta si tu sa vina din antalya sa ti`l faca) si doua gorile care sa sta in spatele tau aaa.si un pistol(cu apabig grin)
mult succes:*

| hrdcore a răspuns:

Pai primul lucru care trebuie sa il faci ii sa iti lasi pantalonii pana la genunci ca pe W. C. dupa aia sa ii iei un desert eagle si sa il impusti pe unu in Brazilia prin Rio de Janeiro dupa aia iti pui o banda dinaia de gangster pe frunte si te apuci sa fumezi ierburi si sa tragi pe nas si pentru incheiere il omori si tu pe Tupac si Ola! esti cel mai mare gangster

| makavelli a răspuns:

Pentru a fi gangster trebuie doar sa te apuci de Marijuana, restul vine de la sine, o sa gandeasca ea pentru tinewinking

| YTwatchdog explică:

Mmmmmmmmda ce idei avetihappysunteti mai creatii decat mine
problema este ca nu m-am gandit niciodata sa fiu gangsterwinkingcredeti ca m-iar sta bine?

| makavelli a răspuns:

Pai daca esti rocker, urmatorul pas este cel de gangster...Dece? Fiindca toti pe care ii cunosc, inclusiv eu, au devenit din rockeri hip-hoperi si automat si gangsteri.

Întrebări recente