| Ciompârla a întrebat:

Sallz...De ce exista intrebari fara raspuns? Se mai pot numi acestea intrebari? Oare aceste intrebari au raspuns?

5 răspunsuri:
| DaVà a răspuns:

Nu înteleg nimic din ce spui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te intrebi de rubrica "Intrebari fara raspuns" de pe prima pagina sunt intrebari carora nu li s-a oferit inca un raspuns.

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Hă? Maybe we can't be fucked to answer? Și da, se pot numi întrebări din moment ce au "?" la sfârșit. Și cine te crezi tu? sierlock Holmes? Că văd că o dai deja în poezie: "Oare aceste întrebări au răspuns?"

| BloodMagickNecromance a răspuns:

*Sherlock. (TPU, deja văd că schimbi cuvintele.)

| totElodia a răspuns:

Oare ie, oare nu ie?