| asdD a întrebat:

Am o problema big grin cand stau si vb pe mess la uni imi arata ca nu-s pe mess (ofline) da nu-i adevarat ei sunt online nici invizibil ca i-am scant cu invizibil detector big grinhappy. Si la status lor scrie "add request pediting"si mau dat acept ca doar am vb cu ieihee hee
de la ce scrie si cum pot scapa sa nu mai scrie?
funda!

Răspuns Câştigător
| DeLyUtSzA a răspuns:

Pai le poti da ignore si ii poti baga din nou eu asa fac...sau ai grija sa nu ii ai la "Adress Book" happy

3 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Deschizi mesul tau, dai click stanga pe id tau, available

| Zamfir_2974 a răspuns:

Tea pus de la optiunile mesului si de aia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci cand da sa vorbeasca cu tine (cand iti apare fereastra aia mica) ai sus deasupra fotografiei lui doua butoane: ignore sau add. si tu dai add