| SuperMagicSmile a întrebat:

Salut, azi am dat teza la mate, voi cand ati dat-o? dar la romana...si in ce cls sunteti?

10 răspunsuri:
| Roby67 a răspuns:

Ultima teza la mate am dato acum aproximativ 30 de ani, si la Romana la fel... sunt in clasa intai (pe timpurile alea se spunea "clasa")hee hee

| Tourniquet a răspuns:

Eu ieri am dat-o la romana, pe 7 dec. am dat-o la matematica. Clasa a-6-a. happy

| LolNope a răspuns:

Azi am dat la mate si la romana marti am dat-o.La romana am sarit peste 2 exercitii fiindca nu le-am vazut si am luat 8 broken heart crying

| Tweetymrrr a răspuns:

Si eu am dat teza azi la mate[; x]. la romana am dat-o pe 10 (joia trecuta). Apropo sper ac nota ta sa fie una de :devil))10`.winking

| Lullly a răspuns:

Ieri am dat teza la romana si pe 10 decembrie am dat la matesmug sunt a 7-a
in sfarsit gata cu tezele

| AnemonaP a răspuns:

Ieri am dat-o la romana si azi la mate si sunt clasa a VI a

| RoxAnana a răspuns:

La rom am dat-o pe 6 dec si am luat 10. la mate nu dau. sunt cls a 9-abig grin

| HaiTaci a răspuns:

Pe 3 decembrie am dat la romana am luat 8.
pe 9 decembrie am dat la matematica am luat 5.
Clasa a 8-a
Rezultat:catastrofal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vaiiiiii laughing nu mai putem de ris rolling on the floor

| aripifrante a răspuns:

Acum 2 zile la mate, si miercurea trecuta la romana si sunt a 11