| rockveion a întrebat:

Salut care vi se par cele mai stupide intrebari TPU pe mine ma omorat faza ca una sa masturbat cu o banana...

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AudImagini a răspuns:

Înafară de clasica Miamia, am văzut mai demult o întrebare ceva de genul:
Am găsit în camera părinţilor mei un prezervativ folosit. La început nu am ştiut ce e si am pus mâna pe el. Apoi mi-am dat seama şi m-am şters de pantaloni.
Pot sa rămân însărcinată?

Eu am rămas însărcinată numai citind intrebarea...

| ReadAllAboutMe a răspuns (pentru AudImagini):

In legatura cu exemplul tau nu exista

| AudImagini a răspuns (pentru ReadAllAboutMe):

Uăi. Te crezii $m3ch3r@@@?

| ReadAllAboutMe a răspuns (pentru AudImagini):

Smechera WTF? You are stupid Hai pa.

| AudImagini a răspuns (pentru ReadAllAboutMe):

Uite ce e, mie mi se termină bateria la laptop şi mi-e lene să bag încărcătorul.
Ideea e că întrebarea există.

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

*uitandu-se la televizor* daaaaa interesant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia care se marsupiaza in vazin cu pixul.
Intrebarile clasicei fanatice Miamia.
Era una care intreba ca daca face sex cu doi baieti copiii vor avea tati diferiti.
Era una care intreba ca daca doua surori fac sex pot ramane insarcinate.
Era una de 14 ani care voia sa faca sex si ne cerea sfaturi de imbracaminte.
Intrebarile Talenthatei (sau cum s-o scrie).
Intrebarile lui LittleTweety daca o mai tineti minte.
Intrebarile lui JustLoOkingArOund daca o mai tineti minte.
...cu conturile Ingeras, mariaioana, Madalina1 sau elasexygagica.
Si multe altele, eventual intra pe blogul TPU si da cateva pagini in urma si vezi acolo intrebari mai stupide decat cele precizate aici laughing.

Întrebări recente