| Staind a întrebat:

Cred ca a venit momentul sa ma prezint.
Am 12 ani, ma numesc Petrişor. Am inceput sa fiu agarici de la varsta de 2 ani. Doctorii nu mi-au dat prea multe sanse. Mama mi-a zis mereu ca o sa ajung un hârdău mergator. N-am crezut-o..si rau am facut. De curand, am aflat ca boala mea e contagioasa prin scris. Ce inseamna asta? Nimic. Asa am auzit.
Oricum. Am simtit ca menirea mea este sa ma apuc sa fiu agarici aici. Ma bucur ca v-am gasit, sunteti analgezicele mele preferate. E prima si ultima data cand va flatulez, sau. flatez, nu stiu inca.
Cu toate ca multi vor fi impotriva mea, si ne vom certa, pentru ca asta am de gand, nu luaţ in nume de rau. Voi ramane aici mult si bine.
Cu ocazia asta, salut si adminii, care sunt foarte ageri cand vine vorba sa-mi dea jos intrebarile care-mi plac cel mai mult.

Bine v-am gasit happy

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Salut, mai Petrisor. Bine ai picat din luna printre noi.

| R0R0 a răspuns:

Buna!batting eyelashes

| Staind explică (pentru R0R0):

Ahooy *pleopeaza*

| R0R0 a răspuns (pentru Staind):

laughing))))

| LePotato a răspuns:

Salut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O zis jmekerulpotent... că te-o aruncat în canal, tu mă minți thinking
Tina o să îți șteargă întrebarea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multi vor fi impotriva ta? big grin
Nu stiu daca ai observat, dar chiar daca ai avea chef de cearta nu prea ai avea cu cine aici.

| Staind explică (pentru anonim_4396):

Bine punctat.
Dar inainte sa ma las pagubas, voi incerca

| Gameplay_Cirus_1998 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, toti ii dau R3kt.

| Staind explică (pentru Gameplay_Cirus_1998):

Nu te-a intrebat nimeni unde-ti place s-o iei :'(

| Gameplay_Cirus_1998 a răspuns (pentru Staind):

1. R3kt vine de la Wrekt.
2. Tu nu stii de gluma?

| Staind explică (pentru Gameplay_Cirus_1998):

Evreii nu stiu de gluma, ss-istule

| Madesz a răspuns:

Fain nume, așa îl cheamă și pe crush-ul meu laughing

| Staind explică (pentru Madesz):

Ce coincidenta nefericita

Întrebări recente