| TheWomanCat a întrebat:

Salut,gogosi murate de pe TPU.Dupa o infintate de timp m-am intors sa va chinui cu notificarile(pe prieteni),iar pe cei care nu ma cunoasteti am venit sa fac dreptate sucindu-va mintile cu aceste cuvinte si intrebari atat de "pline de bun simt". Deci,intrebarea mea ar fi dupa aceasta introducere plictisitoare,ce credeti ca ati fost in viata anterioara din urmatoarele trei variante:
-un papuc
-o gogoasa murata(da Domnu sa fie varianta asta)
-un WC turcesc?
Eu stiu ce am fost:un cadou lasat pe pres de un porumbel in trecere(daca stiti la ce ma refer), dar ma omoara curiozitatea sa stiu si parerile voastre.Ori alegi una din variantele astea ori ne vedem la tribunal.Si ca sa stie aceasta a fost una din reusitele mele intrebari puse IN GLUMA pe TPU puse de mine.laughing

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Niciuna dintre variante, inainte sa fiu nu am fost si punct! Esti o adevarata regina a metaforelor, asta iti pot spunesmug.

4 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

O pisică murată.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Niciuna din variante si serios gogosi murate? ce reprezinta asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost Bloody Marry

| TheWomanCat explică:

De ce e in categoria amuzante? Ca sa razi.Nu sunt asa de proasta sa intreb asa ceva in realitate.Am zis gogosi murate ca mi s-a parut amuzant happy