| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva cum a facut cei 2 magia aia de la romanii au talent cand a disparut acea fata! Astept raspunsurii laughing!

6 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Cei "2" "a" făcut simplu... Așteaptă în continuare "răspunsurii" analfabetule.

| MâţulMov a răspuns:

Sti ce vad eu?
Daca pe a-ul ala din numele tau l-ai transforma intr-un ''i'' si ai aranja putin literele, numele tau s-ar schimba in : peniS.

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Cu talent.

| CautNume a răspuns:

"Asteapta raspunsurii!laughing"

| XxXxAlessiaXxX a răspuns:

Ea posibil nu era in cutia aia.Nu stiu cum cand si pe unde a iesit dar sigur nu mai era acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cauta pe google, si daca nu gasesti (ceea ce nu m-ar mira fiindca esti prea "destept"), posteaza din nou la alta categorie.

Întrebări recente