| DrugFree a întrebat:

Mi-a venit o idee : sa infintam o campanie ca iubim animalele si ca nu mai vrem "comicuri" cu animale. Cine vrea sa participe sa scrie la nume : XNuVreaComicuriCuAnimale, sau XAntiComicuriCuAnimale. Eu sunt adminul campaniei si daca vrea sa propuna cineva ceva, trimiteti un mesaj. Chiar nu va e mila de ele? Pun la T/A pentru ca aici sunt multi useri. Nu e ceva amuzant. Aici va implicati intr-un grup. http://xat.com/LocPentruUseriiTPU N-am facut un chat separat, asa ca putem vorbi mai clar aici. Cine are macar o particia din suflet ma va ajuta.

14 răspunsuri:
| Digital112 a răspuns:

Sa mori tu ca nu minti?

| FucktheSystem a răspuns:

Sincer nici mie nu mi se par amuzante asa ziele "comicuri" care de fapt sunt doar niste poze, dar nici nu ma afecteaza. Nu o sa imi schimb numele dar totusi ai dreptate cand spui ca nu este nimic amuzant.

| uǝʞɔıp a răspuns:

Am facut un comic pentru campania asta:D:D:D
http://i.imgur.com/fBHrs.jpg

| uǝʞɔıp a răspuns:

BiancaMihaela fata ta arata de parca s-a ca*cat un bivol pe ea

| Radioactive a răspuns:

Sincer, până acum n-am văzut nici măcar un comic cu animale, decât cel cu pisicuţa aia. Dacă mai văd altele mă bag. Sau arată-mi tu.

Răspuns utilizator avertizat
| VeVeriţaa a răspuns:

Nici mie nu îmi place ca cineva să mă ironizeze, aşa că sunt cu tine.

| Zøєy a răspuns:

Bai Topaila daca tu dai bann la toti, nici Satana numai vine la tine pe la chathappy. Peace. Exista si alte chaturitongue.Yo's aia cu Kidw te chisa in freza...Mda in finehappy Tot facebooku' si messu' is The Best Chathee hee

| Zøєy a răspuns:

@fetita97 hai sa-ti care e faza... Kazimir ala se crde Miss Universehappy.Si daca nu esti pe faza atunci cand te intreba cine esti iti da pur si simplu bannhappy.Dar faza e alta...Pe ei cica ii intereseaza faza cu comicurile cu animale dar de fapt nici 2 secunde n-au acordat subiectului.

| fetita97 a răspuns:

Dati ban la totistraight face mai ales uratenia aia de Kazimir

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te sustin in tot!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bravo! Eu iubesc foarte mult animalel si imi place ca vrei sa faci o campanie. Si comicurile sunt niste prosti, iar oamenii sunt ****** sa ma *** in gura lor! Nu le pasa de animale, isi bat joc de saracele vietuitoare! Deci bravo ca ai pus intrearea asta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si DICKen desenul tau e oribil!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și dacă sunt comicuri în apărarea animalelor?

Întrebări recente