| Buturca_Gabriel_2000 a întrebat:

Stie cineva vreun site care vinde petarde pe tot timpul anului?

3 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Din motiv ce petardele sunt ilegale in Romania, un site care vinde petarde tot anul e ilegal de asemenea. Deci, sunt inchise sau mai degraba nu exista, cine deschide un website stiind ca ii va fi inchis in scurt timp?

| XxTerrorxX2 a răspuns:

Vrei sa imi vezi degetele lipsa? big grin
Nu, serios, lasa-te de petarde, nu pot sa inteleg ce vezi tu interesant la ele. Le arunci, faci zgomot, sperii oamenii din apropriere. Foarte interesant