| NellieLovett a întrebat:

Sunt PhoenixVisator(acum Nellie Lovett din Sweeney Todd). Care sunt bancurile voastre preferate? Preferatul meu este acesta:

Trei studenti plictisiti de moarte. La un moment dat unul din ei zice:
-Bai eu zic sa dam cu banul, si sa facem asa: daca pica „marca" mergem la terasa, daca pica „banul" mergem la meci iar daca pica pe muchie ne apucam sa invatam…

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Trei broaste pe marginea lacului, stateau de vorba.
Prima: Oac.
A doua: Oac, oac.
A treia: Oac, oac, oac.
Imediat, prima broasca  scoate pistolul din buzunar si pac, o impusca pe ce-a de-a  treia.A doua, mirata, o intreaba "Ce-ai avut dom'le cu ea?"
Prima: Stia prea multe.

| Idkidk a răspuns:

Un copil îi spune tatălui :

- Care este diferenţa dintre un om beat şi unul care nu este beat?
- Păi fiule, vezi cei 2 oameni de acolo? Un om beat ar vedea 4.
- Dar tată...Acolo e doar un om!
rolling on the floor

| Doarunaltutilizator a răspuns:

E bun noul tau nume.

Uite un banc bun:
Intr-o clasa invatatorul ii intreaba pe copii:
-Voi in mana aveti un leu si tatal vostru va mai da inca un leu cati lei aveti in total?
Un copil ridica mana si spune:
-Unu domnu invatator.
Invatatorul zice:
-Nu stii matematica.
Copilul zice:
-Nici dumneavoastra nu-l stiti pe tata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un oltean si un moldovean:
Olteanu'(cantand): mo' facut mama oltean maaaaaaaa...
Moldoveanu', hatru, ii zice: da' ce voiai sa te faca, ministru'?

| BadAngel3 a răspuns:

Sotul isi intreaba sotia:
- İubito, cu cati barbati ai mai fost inaintea mea?
-Cu 3.
-A, pai nu sunt multi.
-Ai dreptate. A fost o zi cam nasoala.

| TheFragranceMaster a răspuns:

E bun!
Preferatul meu:
Nu va suparati caut gara, nu ma supar cautati-o!