| BaDDoG a întrebat:

Salut t/a, de azi se muta la noi LostInMyDreams, este o draguta, o veti indragi.

Răspuns Câştigător
| LostInMyDreams a răspuns:

Da cine mai e si aia? eu oooo *se emoţionează* gata am plecat de aici.

19 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Ok, dar doarme in baie, pe buda mai exact ca nu mai avem loc.

| Bogdanux a răspuns:

@BaDDoG

Cuminte baiete.

| Bogdanux a răspuns:

@LostInMyDreams

Eu dorm pe dulap...deci extra confort, nu gluma.

| MasterOfDisaster a răspuns:

@BaDDoG

care sunt sansele ca raspunsurile tale castigatoare sa fie date doar de JaCkEyNiCKyy si ๔єєยtzzคקยเยtzz?

banuiesc ca sunt tot conturi de ale tale, deci nu m-ar mira ca LostInMyDreams sa fi tot tu...

| Trinitas a răspuns:

Poate sa vina, dar trebuie sa stie de inainte ca noi suntem niste l*bagii frustrati de 12 ani si sa nu se supere daca o sa se trezeasca dimineata cu guma mestecata in nas.

*pregateste guma pentru la noapte*

| SaintJimmy a răspuns:

O s-o îndrăgim la fel cum te îndrăgim pe tine?

Atunci ar putea să nu se mai obosească să vină pe aici.

| SaintJimmy a răspuns:

BaDDoG, întrebarea e de unde ai apărut tu, că eu sunt de mult pe aici. Și, LostInMyAnus, puțin îmi pasă dacă te-ai obosit sau nu. God, ce idioți.

| Mişaaa a răspuns:

Mi se rupe.

| SuperNovaaaaa a răspuns:

BaDDoG da tu din ce gaura ai mai aparut? Tie iti convine sa ti se adreseze o intrebare ca asta?!

| AlQaeda a răspuns:

Aşa capete de cretă certaţi-vă intr-e voi!
ps : dracu va crede ca va si bateţi laughing
ps2 : pe mine nu ma interesează, sa vină, atâta timp cat nu face pe proasta cu cat mai mulţi cu atât mai bine >big grin

| BaDDoG explică:

Voma,din ce gaura de sobolan ai mai aparut si tu?

| BaDDoG explică:

@MasterOfDiares,nu-i adevarat,pe aia n-o cunosc, si jackey e un amic, eu am 2 conturi atat, BaDDoG si AndreiTpu2011, atat, si daca observi n-am funde de la el si nici el de la minetongue.

| BaDDoG explică:

@Putifer,eu sunt de mult pe TPU, dar am fost pe AndreiTpu2011, uita-te putin de cand sunt eu, si sunt si la alte categorii, nu-s obsedat de t/a.

| BaDDoG explică:

@MasterOfDistraster,uite,sa fii tu multimit, renunt la contul asta si ma reapuc de AndreiTpu2011, naphtongue esti multumit, eu am fundele lor fiindca am raspuns la multe intrebari de-ale lor, nu e prb mea.

| LikeARollingStone a răspuns:

Da tu de unde stii ca e o draguta?\
aaaa?

| LostInMyDreams a răspuns:

Bogdan26big grinragule du-te tu pe buda si lasa-ma pe mine in patul tau, Voma:Uite ca ma obosesc probleme?

| LostInMyDreams a răspuns:

Bogdan26:Auzi dragule ia hai valea tu pe buda si lasa-mi mie patul tau, Vomă:uite ca ma obosesc probleme?

| LostInMyDreams a răspuns:

MasterOfDisaster crede-ma ca nu suntem aceleasi persoane serios!

| LostInMyDreams a răspuns:

Deci va multumesc ca am avut parte de o primire frumoasa.Va multumesc tuturor pentru cuvintele frumoase adresate mie, v-as da si funde dar nu pot.

Întrebări recente