| Salata_1870 a întrebat:

Salut t/a m`am gandit sa fac ceva cu voi... este vorba despre un concurs
cu creatii in photoshop comice necomice... nu conteaza talentati netalentati nu conteaza doar sa va incercati norocul vom avea nevoie de un juriu de 2 persoane+1 adica eu!
cei care vor sa se inscrie sa scrie cererea dupa modelul urmator

user:
Versiune Photoshop:
Voi face creatii: (comice/simple)
am ** ani:

cei 2 din juriu vreau sa fie mai cunoscuti pe t/a exemplu pingu ncfu si mhn. stiu ei

5 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Pingu n-a făcut nimic original în viaţa ei dacă-mi permiţi să comentez, dar e o ţară liberă.

Răspuns utilizator avertizat
| SuperNovaaaaa a răspuns:

Pai mufla ce are? Ma refer ca juriu.Si mufla e cunoscut/ahappy

| PrajituricaCuBomboneleColorate a răspuns:

User:IceCream
versiunea photoshop:paint
voi face creatii:desen gen anime
am 13 anihappy

trimite-mi mesaj privat daca o sa ma inreistrezi in concurshappy

| Izzy_6579 a răspuns:

Si daca vreau sa fac in paint ce nu am voie sa particip sau cum?:-l

Întrebări recente