| ɔɐıɔ a întrebat:

Am o problema, mi-am instalat need for speed most wanted si imi spune ca am nevoie de 1Giga Ram. Puteti sa imi dati un site de unde pot sa iau acel program? Scuze pentru categorie dar nu imi apare Jocuri PC

9 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Need for Speed? pffffff
Omule, de ce nu joci si tu un joc mai matur, precum Star Doll sau Farm Ville?

| Kremlin a răspuns (pentru Dash):

Sau imvu, care e mai gangsta şi te învaţă viaţa străzii.

| TƎD a răspuns:

Si eu am pus intrebari tampite la T/A, dar prea multi le-au luat in serios...

| ᎦʉɮȤҿℜθ a răspuns:

Dă-mi și mie instalarea te rog puppy dog eyes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor))))) Giga Ramii (GB) sunt niște componente alte calculatorului tău! Looool nu e un program! Ăștia se cumpără din magazin (online sau face to face).

Răspuns utilizator avertizat
| Sindy02Marty a răspuns:

Cauta pe net

| Marian_Paul_1999 a răspuns:

Ba RAM-u e un component din calculator. Nu e nici un program cu care sa iti faci ram-ul mai mare big grin daca vrei sa il faci mai mare du-te si cumpara-ti si tu un ram depinde ce DDR ai (1, 2 sau 3) iti iei un ram si il bagi in calculator desfaci calculatoru si vezi ca are niste sloturi acolo langa procesor cam langa procesor pe acolo si depinde de ce DDR ai de ex. ai DDR 1 si iti trebuie 2 acel ram de DDR 1 nu merge in slotu de ram DDR 2 si ar trebui sa iti mai bagi un ram de 512 mb (in caz ca ai doar 512 mb in calculator)

| Capota_Vasilei_1978 a răspuns:

Man ram-ul e un component al calculatorului nu un program straight face.
Arata ca o placuta si se pune in unitate.
O placuta de ram de 1 GB costa cam 50 de lei si gasesti pe net sau in orice magazin de calculatoare.