| iKeel a întrebat:

Am o problemă.
Mi se pare că am un c*i mai mare decât celălalt, este normal?

Răspuns Câştigător
| MamaMiaaa a răspuns:

Du-te la dentist si afla.

| iKeel explică (pentru MamaMiaaa):

Datorită ţie am scăpat de boala asta mortală! Am avut carie la coiu' mare, m-a operat şi a trecut.__.

30 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Nu. O să-ţi cadă în 9 ore.

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Dacă nu asculţi Fuego, în câteva secunde se va usca şi va pica.

| MaliciousDeath a răspuns:

Încearcă să foloseşti şi mâna stângă data viitoare, lăbare.

| Ciufulituuu a răspuns:

rolling on the floor)))) Deja ma c@c pe mine de ras rolling on the floor
cum sa fie ma un c0i mai mare ca alalalt? Ti se pare...

| iKeel explică (pentru Ciufulituuu):

Este T/A, orice este posibil! smug

| MamaMiaaa a răspuns (pentru iKeel):

Daca orice e posibil... Poate sa-mi creasca aripi din fund? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru MamaMiaaa):

Chiar si de acolobig grin

| Ciufulituuu a răspuns (pentru MamaMiaaa):

rolling on the floor)))) Si eu mai vreau 2 oo si vreo 3 P0le laughingsi o tata in ureche se poate? laughing))

| iKeel explică (pentru MamaMiaaa):

Poate şi în gură, stai liniştită. rolling on the floor

| Luka杀手的女孩 a răspuns (pentru MamaMiaaa):

Se poate sa iti creasca si in urechi cred laughing

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Da? mi-e fratele meu imi spune ca are si el. vreti sa va faceti frati?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da nu trebuie sa-ti faci probleme asa satisfaci curvele peo parte mai jos si zdup* sare sus

| Aneurysm a răspuns:

E insarcinat. O sa iasa un coipil.

| NemNUZ a răspuns:

Nu mai bea, iti face rau

| Vibrations a răspuns:

Pacat ca nu ti-a crescut creierul. A ramas la dimensiuni reduse

| iKeel explică (pentru Vibrations):

Păcat că ai craniul atât de gros. Dar înţeleg că eşti un ţăran. Vrei doar să pari tare '' jignindu-mă ''. Te înţeleg, aşa vor ţăranii să arate.winking

| Vibrations a răspuns (pentru iKeel):

Suntem la T/A nu mai boci ca un copil in scutece si accepta criticile negative. Grow a pair man! This time both the same size! rolling on the floor

| iKeel explică (pentru Vibrations):

Eşti idiot? :\ Serios. Eşti? Trivia Amuzante nu e pentru a insulta pe cineva, dar tembelu' de tine ce ştie?

| selysol a răspuns:

Pai nu stiu eu zic ca daca unu ti-a crescut mai mare decat celalalt poimaine o sa iasa bube si o sa-si schimbe culoarea :-s omg!rolling on the floorrolling on the floor

| Ţăpeşu a răspuns:

Aş da un răspuns la fel de idiot ca întrebarea, dar mi-e lene.

| GoBackInFuture a răspuns:

Nu, nu este normal, dar singurul leac pentru aceasta problema este ca o blonda sa-ti suga c*iul mai mare pana il aduce la dimensiuni egale cu celalalt, de 5 ori pe zi trebuie facut acest tratament. Mult succes!

| Mandy693 a răspuns:

laughing) ai k le ai si mari la varsta ta laughing) in plus so inventat medici dar esti asa "lenes si tembel" ca sa te duci la el

| iKeel explică (pentru Mandy693):

rolling on the floor Acum că ne-am certat vii să-mi răspunzi la o întrebare ca să te dai tu mare, mare prostie în tine. oh go on. yawn

| Mandy693 a răspuns (pentru iKeel):

Am vrut sa vad c **** de intrebare poti pune si da am vazut ce te duce bila asa ca no coment laughing da nu ma cobor la nivel de cocalar laughing

| iKeel explică (pentru Mandy693):

'' laughing '', râzi ca o proastă, îmi pare rău să-ţi spun, dar este Trivia/Amuzante, aici glumim, dacă nu ştiai, poţi sa te spânzuri. happy. '' Cocalar '' nici nu ştii ce înseamnă. rolling on the floor)) Te faci de râs.

| Mandy693 a răspuns (pentru iKeel):

laughing)) pai si care e faza? acolo nu era aceiasi categorie pripas laughing) altceva nu mai ai ce spune? decat "te faci de ras" schimba placa get a life. PS minecraft fericit

| Whyskey a răspuns:

Nu prea cred ca e normallaughing, dar nu cred ca e un motiv pentru care sa iti faci griji