| Argelean a întrebat:

! Azi organizez un concurs: cine zice cel mai amuzant banc sau cea mai amuzanta poveste primeste funda! Let's go!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-Buna ziua
-Aveti un minut, va rog?
-Da, cine sunteti?
-Suntem martorii lui Yehova.
- In ce proces?

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

- Nu va suparati, domnule, caut gara.
- Nu ma supar. Cautati-o!

| AlessaLovesYou a răspuns:

Eu am o povestioara, nu e a mea dar mi se pare amuzanta.
O prietena de a mea se dadea cu skate-ul si cineva o strigase, iar ea, inca pe skateboard, isi muta privirea in spate, si cand nu vede pe nimeni cunoscut, isi muta din nou privirea inainte, si boom! Ajunge direct intr-un stalp de langa statia de autobuz. Si ea, in loc sa se supere/planga/sa nu stiu ce, ca oricare alt copil normal, ei ii era de ochelari.