| GoGo23g a întrebat:

sa ne jucam un joc!

Sa explic regulamentulwinking
1.Eu scriu primul cuvant de ex" AST*** si cineva trebuie sa ghiceasca cuvantul de ex ar fi: Astazi
2.Cand cineva la ghicit eu spun CORECT si are un rasp. Folositor si poate cine stie si funditawinking
3.Cand a gasit un USER ce cuvant am scris eu ..Userul respectiv spune altu si alt user v a trebui sa il descopere

Incep eu!

CALC*****R

Mult noroc!

Răspuns Câştigător
| Λl๓a a răspuns:

Calculator

21 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Las-o baltă. oh go on

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Îmi e scârbă de categoria asta acum, lol. Dacă asta e considerat "amuzant" sau "interactiv" pe la T/A în prezent atunci mai bine că m-am mutat. Scârbelor.

| Polaris a răspuns (pentru SongsoftheSabbathSacrifice):

L* c* t* ref**i?

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns (pentru Polaris):

Şâş,nu zic mai mult că sar retarzii pe mine şi-mi lărgesc anusul cu vorbele lor.

| Polaris a răspuns (pentru SongsoftheSabbathSacrifice):

Bănuiesc c-o să fie mult mai dureros din cauza hemoroizilor, deci te înțeleg.

| YahooMail a răspuns (pentru Polaris):

La ce te referi

| AikkoxD a răspuns:

Nu respect regulamentul.

| Lightning1997 a răspuns:

Daca vei incerca sa postezi la alta categorie, probabil se vor gasi cativa sa joace acest ''joc''.

| Sabiiiii a răspuns:

Du-te tu mai bine sa salvezi animalele.

Răspuns utilizator avertizat
| xRainyDay a răspuns (pentru Sabiiiii):

IDEM ¤Salvaţi Animalele. Nu de alta dar nu îmi place caracterul tău big grin

| GabiiHaș a răspuns:

E*T* R*T*R*AT
*S*I *E*A*D**
jocul meu e ca un puzzle.hai,uneste literele sa vezi ce iese

| Brâncuşi a răspuns:

M**** G****...Ai inteles daca chicesti primesti votwinking...Wtf auzi la el concurslaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si unde e intrebarea?confused

| iKeel a răspuns:

Căcat amestecat.

| umbrax a răspuns:

yawnyawnyawn

Răspuns utilizator avertizat
| sowhatt a răspuns:

Bai pe bune voi nu rezistati o secunda fara sa jigniti... aveti voi idei mai bune sau altceva mai bun de zis ca la injuraturi nu va intrece nimeni! eu m-am saturat de atata batjocura.cei 7 ani de acasa... se vad la voi cum ma vedeti pe mine acum voi.

| Paulika2002 a răspuns:

Calculator