| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva un hack multikill in afara de cel de pe elitepvpers, deoarece nu stiu sa imi fac cont( ma puteti ajuta voi). Hackul este pentru 4 story eg.Iar pe cel de pe TCD hack.rar nu merge sa il descarc cand dau descarca inainte imi arata deschidere cu... iar acum nimic.

6 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Pe-aici,nu știe nimeni.

| LittleSue a răspuns:

You are in the wrong neighbourhood...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A,am gresit!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce nu zici man... iti dadeam funda frat dar tu...

| AnonimuszWss a răspuns:

Pe aici toti suntem mai retarzi, nu prea le stim noi cu din astea sofisticate, la noi daca hamsteru invarte roata si produce electricitate e totul ok.

Întrebări recente